Kimyasallar

İş dünyası, bilim ve mevzuat gereklilikleri değişip birbirine ters düştükçe, farmasotik endüstrisi de sürekli zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Kişiselleştirilmiş tıptan, sözleşmeli araştırma kuruluşlarına kadar, ilaçların piyasaya sürülmesi süreci bugün on yıl öncesine göre son derece farklıdır. Durum böyleyse, bundan on yıl sonra nasıl bir hâl alacak?

Çözümse, önceden riskleri en aza indirecek etkili yolları bularak kazananları belirlemekte saklı. Agilent teknolojilerinde bizler, tam da bunu başarmanıza yardımcı kapsamlı bir ölçüm platformları portfolyosu geliştirdik. Rutin incelemeden en kritik değerlendirmelere kadar, şirketlerin cevaplardan çok faha fazlasına ihtiyacı olduğu kanısındayız; onların ihtiyaç duyduğu şeyler sırada neyin geldiği hakkında akılcı kararlar almalarını sağlayan cevaplardır.

Üretim, Uygulama ve Mahsul Testinde Hızlı ve Doğru Kimyasal Analizi

Üretim, koruma ve mahsul yönetiminde kullanıma dâhil edilen tarım kimyasallarının ölçümünde pek çok analiz gerçekleştirilmelidir. Üretimdeki hammaddelerden, mahsul koruması ve mahsul testine kadar tüm çözümler esnek, hassas ve dayanıklı olmalıdır. Eser seviye dedeksiyona varan yüzde düzey analizlerinin ölçümü için esneklik gerekmektedir. Bu kimyasalların üretimi ve dağıtımında ‘Mevzuat İlkelerine Bağlılık’ esastır.

GC, LC, Kütle Spektrometresi, Atomik ve Moleküler Spektroskopi alanlarındaki geniş ürün portfolyomuz tarım kimyasallarının ölçümüne pek çok yenilik kazandırmıştır. 7890BC ve 5977GC ile üstün hassasiyet; 7700 ICP-MS ile üstün teknoloji ve Cory 630FTR ile de güçlü performans elde edin. Mahsul ve uygulamaların saha testi, sahada analiz için geliştirilen sağlam, güvenilir 5975T GC/MS cihazıyla verimli ve hassas bir şekilde gerçekleştirin. LC/MS sistemleriyle doğru ve güvenilir kalıntı analizi gerçekleştirilir. Hızlı analize yönelik özel kolonlar ve QuECHERS numune hazırlama kitleri, uygun maliyetli iş hacmi ve verimlilik sağlar. Yüksek hassasiyet düzeylerinde tekrarlanabilir sonuçlar vererek, mevzuat uygunluğu, onaylama ve raporlama sağlar.

Temel & İnce Kimyasallar

Ürün Kalitesi, Performansı ve Güvenliğine Yönelik Hassas ve Uygun Maliyetli Analiz

Geniş bir çözüm ve analiz kabiliyeti pek çok temel ve ince kimyasal için önem arz eder. Düzenli kalite değerlendirmesi ve hassas katışkı testi kimyasal üretimin esasıdır. Üretim numunelerinin ve nihai ürünlerin analizi, uygun maliyetli üretim ve laboratuvar testi için etkili olmalıdır. Metotlar, veri analizi ve raporlama, düzenleyici gereklilikler ve uluslararası standartların kapsamına sıklıkla girer.

Başlangıç maddeleri, ara ürünler ve nihai ürünlere gelinecek olursa, Agilent bunlara yönelik olarak da düzenli katkı testi standartlarına yönelik sürekli artan hassasiyet de dahil ürün kalitesi ve güvenliği için kesinlik ve tutarlılık sağlayan LC, GC, Kütle Spektrometresi, Atomik Spekteoskopi’den X-Ray Kristalografi ve NMR’ye kadar pek çok çözüm sunmaktadır. Sektör öncüsü 8800 ICP-MS eser seviyede metal dedeksiyonu sağlar. 7890 GC ve 5977 GC/MS ile doğru ve sağlam kimyasal katışkı analizi gerçekleştirilir. 1260 ve 1290 Infinity LC ve LC/MS Sistemleri güvenlik ve ürün kalitesi testine yönelik hızlı ve doğru sonuçlar sunar. Otomaston çözümleri hızlı karar alma taleplerini yerine getirmenize yardımcı olmak için ölçüm ve raporama sürecinde etkililik sağlar. Doğru ve tekrarlanabilir sonuçlar laboratuvar analizinizin mevzuat gereklilikleri ve ulluslararası standartları karşılayabildiğini temin eder.

Tat ve Kokular

Ürün Kalitesi ve Formülasyonuna Yönelik Hızlı ve Hassas Analiz

Doğru ve hassas tat ve koku ölçümleri ürün kaliyrsi ve bileşik analizi temininde esastır. Özellikle doğal ürünlerde, kaliteyi sürdürmek ve düşük dedeksiyon limitlerine sahip cihazlar gerektiren sıkı denetsel, düzenleyici ve çevresel gerekliliklerle uyumlu olmak için eser seviyede dedeksiyonlara yönelik artan bir ihtiyaç söz konusu.

Karmaşık numunelerdr doğru, sağlam ve esnek cihazlar kullanılmalıdır ve Agilent’ın 7890B GC ile 5977 GC/MS cihazlarının doğal ürünlerinde çoğunda yaygın eser seviyede bileşiklerin tutarlı ve uygun maliyetli bir biçimde hassas dedeksiyonunu gerçekleştirdiği gösterilmiştir. Üstelik, ileri düzey yazılım araçları da oldukça kompleks numunleri doğru ve güvenli bir biçimde analiz eder ve 1290 Infinity HPLC Sistemi isd hızlı ve uygun maliyetli ürün testini gerçekleştirir.

Doğru, stabil ve hassas LC/MS sistemlerimiz katkı maddesi, alerjen ve katışkıların analizinde başarı gösterirken, sektör öncüsü 7700 ICP-MS Sistemimiz eser seviyede metallerin dedeksiyonunu sağlar. Ayrıca global standartlara göre tasarlanan pek çok araç ve raporlama çözümü de sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi: http://www.chem.agilent.com/en-US/solutions/specialty-chemicals/pages/default.aspx